BG EN

Докторите втори ден пробват да събудят Шумахер от кома

Формула 1

Докторите втори ден пробват да събудят Шумахер от кома

8481
на 30.01.2014
Докторите втори ден пробват да събудят Шумахер от кома
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Втори ден докторите, грижещи се за възстановяването на Михаел Шумахер, работят по извеждането му от кома. Вчера ви съобщихме за това, а днес Сабине Кем, личният мениджър на легендата на Формула 1, го потвърди, след като предния ден отказа коментар.

препоръчано

Във френския град Гренобъл лекарите започнаха да изваждат от кома Михаел Шумахер, който е в безсъзнание от месец след инцидент със ски. Преди минути Кем съобщи, че  лекарите са намалили още успокоителните на седемкратния световен шампион, за да излезе постепенно от състояние на кома. Въпреки това все още не се дават точни прогнози кога може да стане това.

Германката допълни, че е възможно процесът да продължи още дълго. Кем също така отказа да коментира публикацията на френския вестник "Екип" от вчера, че Шумахер е премигнал с очи по време на процеса на събуждането./ sportal.bg

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК