BG EN

Домовчийски герой за отбора си в Гърция, разплака АЕК

Футбол

Домовчийски герой за отбора си в Гърция, разплака АЕК

7468
на 22.12.2015
Домовчийски герой за отбора си в Гърция, разплака АЕК
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Валери Домовчийски се превърна в герой за Левадиакос в мача от 15-ия кръг на гръцката Суперлига срещу АЕК. Тимът на българина спечели гостуването в Атина с 2:1, като именно Валери заби победния гол в 71-ата минута.

Преди това Якоб Йохансон беше извел столичани напред в резултата още в 16-ата минута. Теодорос Трипоцерис обаче изравни в 62-ата минута, а Домо направи обрата пълен - 1:2.

Това беше втори гол за сезона за бившия нападател на "Левски". Домовчийски има до момента 6 мача в Суперлигата. След този изненадващ успех Левадиакос изскочи на шесто място във временното класиране с 22 точки. АЕК е втори с 27. Лидерът Олимпиакос е недостижим на върха с 45 точки.



препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК