ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кандидат президентът Доналд Тръмп изпреварва съперничката си Хилари Клинтън с 4 процента, показна последното допитване на предизборните нагласи в САЩ. Общонационалното допитване е извършено от изследователската служба на Университета на Южна Калифорния и вестник „Лос Анджелис таймс“.
За милиардера Тръмп са готови да гласуват 47% от анкетираните, а за бившата първа лейди 43 процента. Сходни бяха резултатите от същото допитване по-рано този месец: 46% за Тръмп срещу 43 за Клинтън.
препоръчано
свързани новини
Тръмп излъгал 58 пъти по време на дебатите с Клинтън
10682
на 28.09.2016


