ГОРЕЩО
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
Америка
Доналд Тръмп е провел разговор с южнокорейския президент за санкциите срещу Северна Корея
10466
на 07.08.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Доналд Тръмп заяви, че е говорил с южнокорейския си колега Мун Дже-ин относно санкциите срещу Северна Корея, предава Reuters.
„Току-що завърших разговора си с президента Мун от Южна Корея. Много съм щастлив и впечатлен от вота на ООН с 15:0 за санкции срещу Северна Корея“, написа Тръмп в „Туитър“.
препоръчано
По-рано южнокорейският президент поиска телефонен разговор с Доналд Тръмп.
В момента американският президент, е на 17 дневна работна почивка.
свързани новини
Десетки са ранените войници в Иран, призна Пентагонът
5762
преди 58 минути
Стрелба по американското консулство в Торонто
6157
преди 4 часа
САЩ признаха за грешка отказа от украинска технология за сваляне на дронове
13630
преди 7 часа


