ГОРЕЩО
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Паун Цонев в ПИК и "Ретро": Българското здравеопазване – болните носят щастие! Директорите на болници с космически заплати да кажат „мерси“ на Иван Костов
МЪЛНИЯ! Осъдиха окончателно Асен Василев след 4-годишна битка
От 22 души в своята администрация, президентът назначи 17 бели, докато при Обама те бяха едва 8
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В администрацията на президента Доналд Тръмп ще работят най-много представители на бялата раса от времето на Роналд Рейгън, пише „Ню Йорк таймс”, като се позовава на вече изнесените данни за назначенията.
препоръчано
Според тях, 17 от общо 22 души от президентската администрация ще са бели, докато при предшественика му Барак Обама техният брой е бил 8. Всъщност, повече афроамериканци, отколкото бели е имало и в администрациите на Джордж Буш-младши-11, както и при Бил Клинтън-12.
Тръмп замрази със заповед наемането на държавни служители
17266
на 23.01.2017
Анализатор: С избирането на Тръмп се срути либерализмът като идеология
21628
на 23.01.2017
Тръмп се разцелува с шефа на ФБР и му благодари за добрата работа
17712
на 23.01.2017


