ГОРЕЩО
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с временния посланик на САЩ у нас Х. Мартин Магдаул
Сарафов в Бургас за отчета на Апелативната прокуратура
ГОРЕЩО В ПИК TV! Георги Марков с тежки думи: Зеленски дава по 5 млн. евро, за да попречат на изборната победа на Орбан - Тръмп няма да изостави Унгария (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Благодаря на Министерство на отбраната /специално на министър Каракачанов и на началника на кабинета му Налбантов/, които се отзоваха на искането на Столична община да бъдат предоставени предпазни маски за градския транспорт на Столична община. Това написа във Фейсбук председателят на транспортната комисия в СОС Карлос Контрера.
препоръчано
Днес маските бяха доставени на Столичен автотранспорт и Столичен електротраспорт с помощта на дирекция "Аварийна помощ и превенция" и разпределени по гаражите.
Предпазните средства ще бъдат раздадени в гаражите и депата с инструкции за поддържането и почистването им и срещу подпис.


