ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Доходите на Медведев са се увеличили почти двойно през изминалата година
3204
на 15.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Доходите на министър-председателя на Русия Дмитрий Медведев са се увеличили почти двойно през изминалата 2014 година, предаде Нова телевизия, позовавайки се на ТАСС. Главата на правителството е успял да заработи 8,05 милиона рубли (което е около 154 хиляди долара).
препоръчано
Това е с 3,8 милиона рубли повече, отколкото година по-рано, когато неговите доходи съставяха близо 4,259 милиона рубли. Това разкриват сведенията, които премиерът е представил в декларацията за доходите си.
В декларацията няма други промени, що се отнася до недвижими имоти, движимо имущество или акции.


