ГОРЕЩО
СЛЕД ПРЕДЛОЖЕНИЕТО НА ДПС: Парламентът с извънредно заседание заради кризата в Близкия изток
ТИК-ТОК ФАРС: Абе, тия превърнаха Министерски съвет в "Гюров пикчърс"
200 нашенци се прибират с чартър на "България Еър" от Дубай
Проф. Георги Рачев с ТОП ПРОГНОЗА за ПИК TV: Нещо необичайно ще се случи в дните до средата на март (ВИДЕО)
ЧУДЕСНО ВРЕМЕ! Слънчево и топло, живакът скача до пролетните 19 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
До октомври Мъглиж ще има химн на Общината, това каза пред БТА кметът д-р Душо Гавазов. Предложението е негово, а решението е на общинския съвет в подбалканския град.
Д-р Гавазов посочи, че с решение на общинския съвет в града е определена комисия, която ще разгледа предложените химни.
препоръчано
Вече са определени два варианта на текст с автори д-р Петя Христова и Румен Денев, а до 15 септември могат да бъдат подавани музикалните творби за химн на град Мъглиж.
Предложенията трябва да бъдат в нотно изписване за клавир, глас и демо запис, включващ цялостния вариант на посочения от комисията текст и създадената музика към него.
Държавата се развихри - глобиха солено фирми след сигнали и жалби
8139
преди 56 минути
Изпускат вода от язовир “Луда Яна“
5281
преди 2 часа
ЗАРАДИ 8 МАРТ: Поскъпват цветята в Русенско
9215
преди 6 часа
Интензивен е трафикът за камиони на изхода на "Капитан Андреево"
6091
преди 6 часа


