ГОРЕЩО
ЗЛОВЕЩА ИРОНИЯ: Защо изгасна темата за сектата "Петрохан"? Защо няма значение кой кмет ги е къпел с пари? ППДБ е на власт, значи светлината огрява всички ни. През фонтанелата....
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Основният спонсор на педофилската секта от Петрохан Васил Терзиев търси нова локация за долните си страсти
Александър Йорданов: ППДБ проявяват истинска глупост на квадрат. Рейтингът им се срина, дори и да потулят Петроханската афера
Ексклузивно! Сектата на Калушев свързана с мрежата на Епстийн
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Икономическото влияние на марихуаната в САЩ за 2016 г. се оценява на 14 до 17 млрд. долара, пише списанието „Марихуана бизнес дейли”.
Ако тенденцията за легализиране на марихуаната за медицински цели продължи, икономиката на САЩ до 2020 г. ще заработва по 44 млрд. долара годишно.
препоръчано
„В момента тази индустрия започва развитието си и съвсем скоро ще стане голяма икономическа сила” , заяви Крис Волш, собственик на списанието. По думите му цифрите и паричните потоци говорят, че се задава голям бизнес.
свързани новини
29-годишен хасковлия отглежда марихуана в саксии
29304
на 16.03.2016
Анализа се базира на продажбите на медицинска марихуана досега. Според Волш всеки долар, който ще похарчи купувачът на марихуана, икономиката ще печели по три долара.


