ГОРЕЩО
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тежко престъпление е извършено тази нощ в Трънското село Горочевци. Бившият кметски наместник на селото Петър е убил при пиянска свада съседа си Рангел Рангелов, съобщи "Струма.бг".
препоръчано
В момента криминалисти от Трън са на мястото на престъплението, там е и криминалистичната лаборатория.Заподозреният за убийството е задържан.
Нападнаха известна лихварка в столичен квартал, откраднати са над 27 000 евро
5588
преди 47 минути
Двама джигити, спретнали си гонка, останаха без книжки
5433
преди 3 часа


