ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 16:00 ч. в Шокова зала на МБАЛ-Бургас е бил докаран пациент, изпаднал в кома, съобщава "Флагман". Причината за състоянието му е смъртоносно ухапване от опасна змия.
Все още не са ясни обстоятелствата, поради които човекът е бил нападнат от влечугото. Учудващо е изобщо, че в този район има отровни змии. Пострадалият е 60-годишен мъж. Казва се Сребър Атанасов.
препоръчано
Плъх нападна змия заради бебето си (ВИДЕО)
18663
на 05.07.2016
Кирил Ефремов отглежда тарантули и змия, смокът му плъзна из входа
31154
на 27.06.2016
Шок в Благоевград! Змия се появи посред бял ден в града (видео)
21393
на 24.06.2016


