BG EN

ДРАМА: Миската Бориса остана без гадже

ГАЛЕРИЯ ШОУ

ДРАМА: Миската Бориса остана без гадже

24382
на 13.12.2019
ДРАМА: Миската Бориса остана без гадже
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бориса Тютюнджиева отново е сама. Сексапилната брюнетка и гаджето й са се разделили още през лятото.

препоръчано

Бориса имаше връзка със заможен бизнесмен, но за него не се знае нищо повече. Говореше се, че дори са сгодени, но Бориса така и не потвърди тези слухове, пише ежедневник. 

Преди Тютюнджиева не можеше да бъде засечена на светски партита, но откакто е сама започна да се появява на различни събития и веднага хваща окото с провокативен вид. Миската обикаля предимно в компанията на приятелки.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК