ДРАМА НА "АРМИЯТА": В голов трилър - "червените" и "виолетовите"...

на 12.07.2019
55305
3

ЦСКА и Етър завършиха при резултат 2:2 в голов трилър от първия кръг на шампионата. Срещата се проведе на "Армията". Главен съдия на двубоя бе Стефан Апостолов.

Етър парафира с бивш бранител на "червените"

Александър Дюлгеров парафира с Етър. Игралият в ЦСКА...

на 24.06.2019

Али Соу се разписа още в 4-ата минута от дузпа. Бялата точка бе посочена след рейд на Занев и последвало нарушение срещу него в близост до вратата.

Даниел Младенов в 57-ата минута се възползва от грешка на Тиаго и изравни - 1:1.

В 63-ата минута гредата помогна на гостите след изстрел на Чорбаджийски с глава, от близка дистанция.

Младият талант Митко Митков в 73-ата минута, с далечен топовен шут, реализира за 2:1 в полза на ЦСКА. 18-годишният Митков се появи на терена като резерва и бързо получи овациите на публиката на домакините, след ювелирно изпълнение пращащо топката в мрежата.

Дани Младенов с изстрел с глава в 78-ата минута шокира "червените", втори гол на Младенов и крайно - 2:2 в мача.