ГОРЕЩО
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бум на опитите за самоубийства в Пловдив със затопляне на времето и настъпването на пролетта.
препоръчано
Само в рамките на седмица и половина 7 души са пробвали да отнемат живота си, за щастие неуспешно. Във всичките случаи се касае за възрастни жени, някои настанени в домове, пише "Марица“.
Една от пенсионерките е пробвала да се самоубие с вилица, но опитът й бил неуспешен. Друга пробвала с макетно ножче да си пререже вени, но и тя била спасена. При разпит от психолог, всички седем възрастни жени посочили един и същи мотив за действията си: "Да не съм в тежест! Само се мъчат с мен", визирайки близките си.
свързани новини
Стрелецът от Първомай остава в ареста, за да не се самоубие
8775
на 25.10.2022
Повечето от пробвалите да отнемат живота си са настанени в Психиатрията.
Бебе и дете на 4 години са се возили в джипа, убил жена край Владая
14793
преди 8 часа
Ракета срещу градушка предизвика пожар край Сливен
7079
преди 9 часа
Огромно изгнило дърво се разцепи и падна близо до Софийския университет (СНИМКИ)
10054
преди 10 часа


