ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННО РАЗКРИТИЕ! Учени установиха: Глобалното затопляне удължава дните - за първи път от 2,6 млн. години 24-часовата константа рухва
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 83 кг марихуана задържаха митничари в Пловдив при проверка в района на ГКПП „Капитан Петко войвода“, съобщиха от Агенция „Митници“.
препоръчано
Наркотикът е открит в товарен автомобил с българска регистрация, влизащ в страната от Гърция през ГКПП „Капитан Петко войвода“. Шофьорът на камиона – български гражданин, е представил документи за превозване на санитарен фаянс от Португалия за България.

свързани новини
Шофьор иска 50 000 лв. от държавата заради фалшив тест за дрога
27957
на 20.06.2024
В хода на проверката откриват в товарното помещение върху палети със санитарен фаянс 7 кашона, съдържащи 124 прозрачни вакуумирани пакета с марихуана. Общото тегло е 83,250 кг на стойност 1 332 000 лева.
По случая е започнато разследване под надзора на Окръжна прокуратура – Хасково.
Нова SMS измама подлъгва лековерни потребители
17633
преди 3 часа
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
62669
преди 4 часа
Почина жената, скочила от четвъртия етаж в Петрич
16917
преди 7 часа


