ГОРЕЩО
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дрогирана шофьорка е скрила кокаин в опакован нарязан хляб.
препоръчано
В понеделник малко преди 16 часа тя е била спряна за проверка докато управлявала лекия си автомобил "Сеат" в димитровградското село Светлина. Служители на реда ѝ направили тест за наркотици, който показал, че тя е седнала зад волана след употреба на амфетамин.
При проверка на колата, в опакован нарязан хляб униформените намерили полиетиленов плик с 22 грама бяло прахообразно вещество, реагиращо при полеви наркотест на кокаин, съобщиха от полицията в Хасково.
Шофьорката е арестувана.
Пияна и дрогирана шофьорка се заби в ограда в Харманли
14356
на 18.07.2023
Заловиха дрогирана и пияна шофьорка в Нови пазар
11771
на 16.06.2023


