BG EN

Дрогиран с канабис блъсна и уби 49-годишна пешеходка край Дупница

Крими

Дрогиран с канабис блъсна и уби 49-годишна пешеходка край Дупница

25364
на 18.09.2024
Дрогиран с канабис блъсна и уби 49-годишна пешеходка край Дупница
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Под ръководството на Окръжна прокуратура-Кюстендил се водят действията по разследване по случая, при който жена почина, блъсната от шофьор в Кюстендилско.

препоръчано

Припомняме, че на 16 септември на път между селата Ресилово и Самораново, община Дупница, водачът на лек автомобил 26-годишният предизвикал катастрофа, вследствие на което била причинена смъртта на 49-годишна жена. Извършителят на деянието избягал от местопроизшествието.

В хода на разследването той е бил установен и задържан. С постановление на Окръжна прокуратура-Кюстендил мъжът е привлечен в качеството на обвиняем. Установено е, че престъпното деяние е извършено след употреба на канабис.

Обвиняемият е многократно осъждан за престъпления по транспорта. Наблюдаващият прокурор внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение “задържане под стража” спрямо мъжа.

Предстои произнасянето на съда.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 121
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК