BG EN

Дрон се разби в турски град на брега на Черно море

Европа

Дрон се разби в турски град на брега на Черно море

6251
преди 3 часа
Дрон се разби в турски град на брега на Черно море
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турските власти разследват инцидент с безпилотен летателен апарат, който се е разбил в населена зона в град Джиде, разположен на брега на Черно море в окръг Кастамону. 

препоръчано

По данни на жандармерията дронът е паднал вчера около 7:30 часа сутринта в двора на къща в града. Летателният апарат е с приблизително тегло около 200 килограма и се е разбил на около 10 метра от жилищна сграда, предаде БГНЕС.

При инцидента няма пострадали хора, но са нанесени материални щети. Части от апарата са били разпръснати на значителна площ около мястото на падането.

Не е установено откъде е излетял дронът и каква е била неговата мисия. Турските власти са започнали разследване, което трябва да изясни произхода на летателния апарат, както и неговите технически характеристики.

Експерти вече извършват оглед на останките, а районът около мястото на инцидента е бил обезопасен от силите на реда.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО) ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК