BG EN

Дупничанин падна фатално от 7-ия етаж, опитвал да премахне опасна мазилка

Инциденти

Дупничанин падна фатално от 7-ия етаж, опитвал да премахне опасна мазилка

7515
на 26.01.2022
Дупничанин падна фатално от 7-ия етаж, опитвал да премахне опасна мазилка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пенсионер от ТЕЦ “Бобов дол” падна от 7-ия етаж на блока, в който живее в Дупница, и почина на място. Трагичният инцидент е станал около 14:30 часа във вторник.

препоръчано

67-годишният Пламен Белчев се качил на тераса под покрива на седеметажния блок, за да премахне падаща мазилка. Отломки от мазилката падали на тротоара и имало опасност да пострада някой минувач, разказва "Струма.бг".

Блокът се намира на оживено място при градинката “Муструков” в квартал “Бешика”. Минута невнимание и Белчев полетял от близо 20 м- височина и паднал на тротоара пред блока.

“Блокът е строен през 70-те години на миналия век. Пламен се е качил с тесла, за да премахне напуканата мазилка и да предотврати падането й върху главата на някой минувач, но за съжаление е паднал. Жалко, беше добър човек, на всеки искаше да помогне”, заключи съсед на загиналия мъж.

На мястото на инцидента са пристигнали екипи на Спешен център – Дупница и криминалисти. Медиците само са констатирали смъртта на мъжа. Според тях той е починал от политравми секунди след падането.

Въпреки това тялото на Пламен Белчев е закарано за аутопсия в Кюстендил. За случая е уведомен дежурен прокурор в Дупница.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК