BG EN

Дучето с тежки думи за ЦСКА

Футбол

Дучето с тежки думи за ЦСКА

25235
на 05.06.2020
Дучето с тежки думи за ЦСКА
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият тартор на Сектор "Г" Димитър Ангелов-Дучето каза остри фрази относно клуба от "Армията". Ето част от коментар на Дучето пред "Спортал":

"Четири години си втори и все ти е виновен някой".

"На срещата при Найденов едни модерни момчета говориха за кенеф, за селяндурщина... ЦСКА 1948 ли е виновен за тези неща?".

"ЦСКА ще бъде този, който се държи като ЦСКА".

Ангелов също така изразява мнение си, че "рано или късно обединение ще има - всички фенове ще бъдат на едно място, но ще се помни кой какво е правил". Казва Дучето относно ЦСКА и ЦСКА 1948.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК