ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кредитите, които фермерите са взели за изхранване на животните си от Държавен фонд "Земеделие" през периода 2008 - 2012 година, се отсрочват с една година. Това реши Управителният съвет на Фонда.
препоръчано
Удължаването на периода за погасяване на задълженията на стопаните е по искане на браншовите организации заради продължаващата икономическа криза в сектора, предизвикана от агресията на Русия срещу Украйна.
Животновъдите могат да подават заявления за отсрочване на задълженията си в областните дирекции на Фонд "Земеделие" до 30 ноември.
Млади фермери печелят до 40 000 лв на година от пасища под наем
24861
на 26.09.2023


