ГОРЕЩО
УЛОВКА ЗА НАИВНИЦИ! Гюров с пет банкови сметки, шири се и в четири апартамента
ШОК! Обвиненият в педофилия кандидат-депутат от ППДБ Красимир Труфев събира дарения, за да организира кино вечери на деца (СНИМКА)
ЕСКАЛАЦИЯ: Европа НАСТРЪХНА след тази ЗАПЛАХА на Путин срещу Великобритания
Трите морета, двете кюфтета и бели денсът на Царевец
Васил Терзиев и некадърното му управление превърнаха столицата ни в кочина - преди да мечтаят за Евровизия, нека първо се научат да събират боклука
ЧАС ПИК
Дъждът спира, но облаците остават! Температурите ще се вдигнат до 15 градуса
6544
на 27.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над страната ще има разкъсана, често значителна облачност, но само на отделни места ще превали слаб дъжд. Ще духа слаб вятър от изток, североизток. Минималните температури ще бъдат между 2° и 7°, а максималните между 10° и 15°, съобщиха от НИМХ.
препоръчано
Над планините ще има разкъсана, често значителна облачност. На места ще превали слаб дъжд, по високите върхове на Рила – слаб сняг. Вятърът ще е слаб до умерен от югозапад. Максималната температура на 1200 метра ще е около 6°, на 2000 метра около 0°. По Черноморието ще е предимно облачно. Ще духа слаб до умерен североизточен вятър. Максималните температури ще са около 10° - 11°.
свързани новини
Предимно облачно, дъжд ще превали в Западна България
6200
на 25.02.2016
УЛОВКА ЗА НАИВНИЦИ! Гюров с пет банкови сметки, шири се и в четири апартамента
166111
преди 53 минути
ЕСКАЛАЦИЯ: Европа НАСТРЪХНА след тази ЗАПЛАХА на Путин срещу Великобритания
28723
преди 3 часа
Трите морета, двете кюфтета и бели денсът на Царевец
28697
преди 4 часа


