BG EN

Дъжд обърка плановете на националите

Футбол

Дъжд обърка плановете на националите

13469
на 10.09.2019
Дъжд обърка плановете на националите

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Националите ни не успяха да се разходят из улиците на Дъблин поради лошо време. Селекционерът на България Красимир Балъков беше предвидил играчите му да се разведрят в центъра на столицата на Ирландия. Плановете обаче се объркаха заради влошеното време и проливния дъжд.

Все пак имаше разходка за родните "трикольори". Балъков и играчите бяха качени на автобус и закарани в един от големите търговски центрове около Дъблин, където останаха около час и половина, след което бяха върнати в хотела, акцентира "Новспорт".

Приятелската среща тази вечер е с начален час 21:45 българско време.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива подмолните планове на Радев и ППДБ да се докопат до властта (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива подмолните планове на Радев и ППДБ да се докопат до властта (НА ЖИВО)
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК