BG EN

Дъжд, рок и водосвет при откриването на мотосезона в Разград

Други спортове

Дъжд, рок и водосвет при откриването на мотосезона в Разград

4895
на 28.03.2015
Дъжд, рок и водосвет при откриването на мотосезона в Разград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Братята и сестрите на вятъра откриха днес мотосезона в Разград. Рокерите от мотоклуб "Лудогорски братя" бяха непоколебими и въпреки дъжда с хардрок, изтръгнат от китарата на Дидо Максимов, водосвет и шумна обиколка из улиците на притихналия в събота град, откриха сезона на двуколесните возила.

препоръчано

Отец Георги от храм "Св. Николай Чудотворец" в Разград освети вода и поръси всеки от присъстващите с пожелание за здраве и безавариен сезон. Млада рокерска двойка, Христина и Цветомир, танцува под дъжда и аплодисментите на колегите си. /БГНЕС 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК