BG EN

Дълговете на българина стават все по-големи

ЧАС ПИК

Дълговете на българина стават все по-големи

3852
на 23.04.2016
Дълговете на българина стават все по-големи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Дълговете на българина – все по-големи, а задълженията към банките, които не можем да платим навреме, скачат двойно само за година. Това показват данните на фирмите за събиране на просрочени вземания, цитирани от Нова тв.

препоръчано

Само за година размерът на дълга, който просрочваме, се увеличава с 50 %. Ако през 2014 г. той е бил 485 лева, то в края на миналата година е достигнал 747 лева. Основно задлъжняваме към банките. 2/3 от задълженията, които бавим, са именно към тях.

Трудно успяваме да се справим и със сметките към мобилните оператори и със сметките за ток, вода и парно. Интересно е, че има все по-малко неизплатените дългове, свързани с бързи кредити. Очакванията на колекторските фирми обаче са лошите дългове да нараснат след лятото, когато ще харчим повече за почивка и ремонти.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК