BG EN

Дългопол е под вода, положението е бедствено (снимки)

ЧАС ПИК

Дългопол е под вода, положението е бедствено (снимки)

19668
на 02.02.2015
Дългопол е под вода, положението е бедствено (снимки)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бедствено положение е обявено в община Дългопол след падналия дъжд вчера,  където е прелял язовир "Елешница" и са залети ниските части на общината.

препоръчано

Евакуирани са три семейства. Няма опасност за останалите, които обаче отказват да се евакуират, коментира пред БНР кметът на общината Маринка Иванова.

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК