ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
Акценти
Държава, която прие Кирил Петков и Асен Василев за премиер и министър, ще приеме и Христо Грозев за ”журналист”
133922
на 28.12.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Държава, която прие Кирил Петков и Асен Василев за премиер и министър, “завършили Харвард”, ще приеме и Христо Грозев за ”журналист”.
препоръчано
Общото между тримата е, че им се губят по 20 години от биографиите и че са ограбили преди не много време съдружниците си.
А все пак Грозев окраде спонсорите си Любо Пъпката и Огнян Донев от Софарма, което не е шега работа. Не е лошо мисирките да понапънат малкото си мазни клетчици в тв курника.
Циркът продължава, а аз не изключвам фантасмагориите в нещастна България да са подигравка на Кремъл с нас за нещо си.
Николай Бареков, Фейсбук


