ГОРЕЩО
КАТАСТРОФАЛЕН ТРУС! Земетресение от 7,5 във Венецуела. Жертвите са хиляди (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПАК ЩЕ ВАЛИ! Слънчево сутринта, дъжд разхлажда жегата следобед (КАРТА)
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: Фентанилът убива наред - младата майка във Враца, Никсъна, и още, и още, а МВР губи битката
НОВО РАЗКРИТИЕ ЗА УБИЙСТВОТО НА ЛЪВОВ МОСТ: Не дрога, крадени дрехи стоят зад смъртта на хвърления с главата надолу мъж
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Пет години след трагедията, следствието е прекратено, виновни не бяха открити
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иск за 100 000 лв. кръвнина предяви Добрина Д., която е загубила майка си при наводнението в село Бисер на 6-и февруари 2012 г. Нейната молба обаче няма да се разглежда в Административен съд-Хасково, защото магистратите постановиха, че делото трябва да се гледа от колегите им в Ямбол. Добрина е посочила адрес в Ямбол, съобщи "Дарик".
препоръчано
На фаталната дата, 6 февруари 2012 г., след като се скъса стената на яз. „Иваново“ в харманлийското село загинаха 6-ма души. редявената сума е по Закона за отговорността на държавата. Искът е заради болките и страданията, които преживява Добрина от загубата на майка си.
свързани новини
Пет години по-късно: Няма виновни за адския потоп в село Бисер
12245
на 05.02.2017
Спряха делото за потопа в село Бисер! Четири прокуратури не са намерили виновен
12074
на 29.01.2017
Приключи разследването за трагедията в село Бисер от 2012 г.
12906
на 14.12.2016


