ГОРЕЩО
ГДБОП разкри схема за киберизмами чрез есемеси и съобщения в чат приложения от името на институции (ВИДЕО)
Проф. Михаил Констaнтинов: Трудна и нерешима задача е да се овладеят галопиращите цени
ГОРЕЩО В ПИК: Сянката на НПО над България: как непрозрачните финанси и зависимости подкопават демокрацията и защитават интересите на "жълтопаветието"
Стойчо Стойчев: Гюров много обичаше да се показва, да се снима, да се изтъква, да се саморекламира. Докато Радев е друго нещо
Александър Симов им СВАЛИ МАСКАТА: Създаването на комисия за Пеевски е пропаганден номер на десницата, който опитват във всеки парламент. Хайде да сменят подхода!
АВТОРСКИ НОВИНИ
Дядо Борис вдигнал гаражи за лимузините си в Бачковския манастир
32123
на 10.03.2013
Миряните тайно прекръстили игумена на "Боко Мерцедеса"
Скандалният игумен на Бачковския манастир епископ Борис е вдигнал гаражи и за четирите си луксозни лимузини "Мерцедес" в Светата обител, разучи ПИК. Дядото се прочу със скандалната си реплика към журналистите: "Продажници, слуги на всяка власт. Готови сте да се продадете за 5 лева". Обидата бе изречена по време на заупокойната литургия, която изнесе Негово Светейшество Неофит, в памет на патриарх Кирил и екзарх Стефан в храма "Успение Богородично" в Бачково в четвъртък. Освен с лютия си нрав, Агатонийският епископ е прочут и със страстта си към германските лимузини "Мерцедес". Свещеникът има вече цели четири в личния си автопарк. Последната е купена за около 200 000 лева преди година и половина и е от прословутата "S-класа". Луксозното возило е с кожен салон и е натъпкано с всички екстри, които прочутата марка предлага. Игуменът на Бачковския манастир разполага и с още един "Мерцедес" от същата класа и два по-стари "мерджана". Общата сума на четирите лимузини е малко под половин милион лева. И четирите се кътат в гаражите в Бачковската света обител. [caption id="attachment_58874" align="aligncenter" width="588"]
Дядо Борис се разхожда доволно пред новия си "Мерцедес" S-Class[/caption]
Зарада страстта му към към германските коли миряните са лепнали прякора "Боко Мерцедеса" на дядото, но го споделяли под сурдинка, за да не ги сполети гнева на игумена.
Дядо Борис е броил и хилядарка в КАТ, за да обзаведе "Мерцедесите" си с абсолютно еднакви номера. Любимите числа на Агатонийския епископ били 5 и 3 и съответно регистрационните номера на лимузините му са РВ 5353 КМ.
препоръчано


