BG EN

Ева Майдел организира онлайн дискусия „България след COVID-19 – възстановяване и развитие“

Политика

Ева Майдел организира онлайн дискусия „България след COVID-19 – възстановяване и развитие“

2378
на 02.06.2021
Ева Майдел организира онлайн дискусия „България след COVID-19 – възстановяване и развитие“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Евродепутатът от ГЕРБ/ЕНП и председател на Международното Европейско движение Ева Майдел организира онлайн дискусия на тема „България след Covid19 – възстановяване и развитие“. Събитието ще се проведе на 3 юни – четвъртък, от 10:00 ч. българско време в платформата Zoom и може да бъде наблюдавано на интернет адрес:

препоръчано

https://www.facebook.com/events/163119549104113 

Участие в дискусията ще вземат заместник-председателите на ГЕРБ Томислав Дончев и Даниел Митов, областните координатори на ГЕРБ в Добрич и Хасково – Деница Сачева и Делян Добрев, зам.-председателят на ПГ на ГЕРБ в 45-то Народно събрание Тома Биков и кметът на Габрово и председател на българската делегация в Комитета на регионите Таня Христова.

Сред обсъжданите теми във форума ще бъдат как Европейската зелена сделка ще доведе до квантов скок за икономиката ни, пътят след кризата на България в Европа 2030, възможностите за подкрепа на бизнеса и общините, както и анализ на актуалната политическа обстановка в България и Европа.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК