BG EN

Евродепутатът Александър Йорданов гневен: До хаоса и масовата гибел ни доведе бесовщината на Богу немилите "протестъри" и прокремълският президент Радев

Акценти

Евродепутатът Александър Йорданов гневен: До хаоса и масовата гибел ни доведе бесовщината на Богу немилите "протестъри" и прокремълският президент Радев

48582
на 08.11.2021
Евродепутатът Александър Йорданов гневен: До хаоса и масовата гибел ни доведе бесовщината на Богу немилите протестъри и прокремълският президент Радев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"До хаоса и масовата гибел ни доведе бесовщината на Богу немилите "протестъри", "антиваксари" и прокремълският ни президент. Факт", написа гневно в профила си във Фейсбук евродепутатът Алексанъдр Йорданов. Той уточни, че си поставил бустерна доза от ваксината с обясневието: "Много ясно: защото обичам живота и България.Много ясно обичам живота и България."

препоръчано

"Това не е омраза към "протестиращите", а несъгласие с глупостта им. Така преди 11 века преподобният Презвитер Козма е анатемосвал богомилите - тогавашните "протестиращи", антихристовите еретици. Щом той така и аз така. По християнски", гневи се Йорданов. 

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК