BG EN

Еврокомисията одобри продажбата на "Виваком"

Икономика

Еврокомисията одобри продажбата на "Виваком"

40014
на 07.04.2020
Еврокомисията одобри продажбата на Виваком
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европейската комисия одобри продажбата на "Виваком" и дъщерното ѝ дружество БТК. Придобиването ще бъде от медийната компания United Group. Тя е базирана в Нидерландия, като е със сръбски произход.  Мажоритарният ѝ собственик е британският инвестиционен фонд BC Partners.

препоръчано

Сделката на стойност 1,2 млрд. евро беше обявена през ноември миналата година. Разрешението на Брюксел е предпоследната стъпка преди финализирането на продажбата. Очаква се тя бъде завършена през второто тримесечие на годината.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 78
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК