ГОРЕЩО
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
Слави с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ срещу ППДБ: Това са патологични лъжци - мамят от интерес, от страх и за кеф (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейската комисия (EK) глоби технологичния гигант Meta с почти 800 млн. евро за нарушаване на антитръстовите правила.
препоръчано
Причината е, че компанията е предоставила на потребителите на Facebook автоматичен достъп до услугата за класифицирани обяви Marketplace на социалната мрежа, предаде АФП.
ЕК установи, че Meta е злоупотребила с господстващото си положение, като е наложила несправедливи търговски условия на други доставчици н а онлайн обяви. Изпълнителният орган на ЕС наложи глоба от 798 млн. евро, която Meta обеща да обжалва.
Русия удря с глоби Гугъл и Мета
7531
на 03.12.2021


