BG EN

Европейската комисия е критикувала контрола върху авиационния сектор в Германия

СВЕТЪТ ДНЕС

Европейската комисия е критикувала контрола върху авиационния сектор в Германия

3068
на 05.04.2015
Европейската комисия е критикувала контрола върху авиационния сектор в Германия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 В миналото ЕК е критикувала Германия за недостатъчния според нея контрол, който германските власти упражняват върху авиационния сектор, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Интерфакс.

През ноември 2014 година авиационните органи в Германия са получили предупреждение да отстранят редица недостатъци, включително липсата на персонал, които биха могли да навредят на инспектирането на самолетите и екипажите.

Информацията бе разкрита дни след като бе потвърдено, че вторият пилот на падналия в Алпите самолет Андреас Лубиц, който е страдал от депресия, е извършил самоубийствен акт, като е разбил машината в планините.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК