ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
АД ПОД НЕБЕТО! Слънцето ще пече безмилостно над цялата страна - температурите ще достигнат 38 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейската полицейска служба Европол предупреди, че трафикантите на наркотици са активни по маршрутите, по които бежанците и мигрантите достигат до Стария континент, пише германският национален ежедневник Die Frankfurter Allgemeine Zeitung.
Каналите, които използват трафикантите на хора, са идентични с тези, използвани от дилърите, отбеляза Михаел Раушенбах, ръководител на отдела за борба с организираната престъпност.
Контрабандата през Средиземно море е един бързо разрастващ се бизнес за престъпниците, подчертава експертът.
препоръчано
Така се прави! Сърбия закова 2000 трафиканти на хора
14945
на 02.12.2016
Сръбските полицаи закопчаха 3-ма българи-трафиканти на бежанци
12259
на 27.11.2016
АКЦИЯ! Сръбската полиция разби мощна група на килъри и трафиканти
16563
на 26.11.2016


