BG EN

Еврото пада спрямо долара заради безрезултатните преговори между Гърция и кредиторите

ЧАС ПИК

Еврото пада спрямо долара заради безрезултатните преговори между Гърция и кредиторите

5512
на 15.06.2015
Еврото пада спрямо долара заради безрезултатните преговори между Гърция и кредиторите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Според данните от търговете, курсът на европейската валута към долара значително се понижи в понеделник на фона на безрезултатния завършек на преговорите между Гърция и кредиторите й в Брюксел, съобщава РИА Новости, цитирана от "Фокус".

препоръчано

Курсът на еврото спадна до 1,1221 долара от 1,1267 долара за евро. Курсът на долара към йената се вдигна до 123,41 йени от 123,4 йени за долар при предното закриване на търговете. Индексът на долара (курсът на щатската валута към националните валути на шестте страни – основни търговски партньори на САЩ) се увеличи с 0,11 % - до 95,2 пункта.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК