ГОРЕЩО
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
Експерт по Близкия изток каза какво следва за България след нотата на Иран
Криминален психолог разнищи похитителя на Наталия: Асен е заплашвал и тормозел детето, има психопатни черти и е примитивен. Не изключвам сексуално насилие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Билетът в градския транспорт в Пловдив ше струва 0,50 евро от 1 февруари, вместо досегашните 0,51 цента.
препоръчано
Повечето пътници предпочитаха да се се таксуват в лева, за да избегнат затрудненията при връщането на ресто, ако правят това в евро.
В другите големи градове на страната като София, Варна и Бургас цените бяха закръглени предварително, още през миналата година.
Предложението за промяна на тарифата беше внесено от кмета Костадин Димитров в Общинския съвет на днешната сесия и подкрепено без дебати единодушно.
свързани новини
ЗАРАДИ ЕВРОТО: Свалят цената на билетчето за градския транспорт в Пловдив
25539
на 11.01.2026
Трима души са задържани при спецоперация на полицията в Севлиево
6454
преди 5 часа
БУРЯ ВЪВ ВАРНА: Пороен дъжд потопи морската столица
10462
преди 8 часа
Две жени са в болница силната буря в Ямбол
11953
преди 9 часа


