ГОРЕЩО
Lockheed Martin завърши производството на българските изтребители F-16 Block 70
ГРЪМ В РАЯ! Човек на Радев заговори, че президентът може изобщо да не прави партия
ИЗЛОВИХА ГО: Ген. Наско нагло паркира малкото си БМВ-нце, "бетонира" се с депутатския си пропуск (СНИМКА)
Европейският център за транспортни политики с писма до посолствата на Франция и Германия заради намеса в българската съдебна система
Изненадваща промяна в тона на "Дондуков" 2. Ето какво направиха от ДПС-Ново начало, докато Мирчев иска да раздава юмруци
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Египет обяви тримесечно извънредно положение в северната и централната част на Синайския полуостров, след самоубийствения атентат с кола-бомба, при който загинаха 30 войници, предаде AFP, позовавайки се на съобщение на президентството.
Мярката влиза в сила в събота „за срок от три месеца”, се казва в изявление на президентството, в резултат на най-кръвопролитното нападение над силите за сигурност след свалянето на президента Мохамед Мурси от армията миналата година.
препоръчано
Русия забрани либералката "Дойче Веле“
3392
преди 43 минути
Украйна обяви Филип Киркоров за издирване
22345
преди 2 часа


