BG EN

Едгар Давидс стана мениджър на слабака Барнет

Световен футбол

Едгар Давидс стана мениджър на слабака Барнет

13409
на 29.12.2012
Едгар Давидс стана мениджър на слабака Барнет
Бившият холандски национал Едгар Давидс вече контролира изцяло спортните въпроси в английския нискоразреден клуб Барнет, след като досегашният мениджър Марк Робсън напусна. 39-годишният бивш халф пристигна в лондонския отбор през октомври като треньор и първи асистент на Робсън. Барнет се състезава в Лига 2 (четвърто ниво на английския футбол), като се намира в доста деликатна ситуация- само три точки над зоната на изпадащите в Конференцията. "Едгар Давидс продължава работата си като треньор и ще носи пълната отговорност за всички футболни въпроси, които касаят представителния тим“, се казва в официалното съобщение на клуба.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК