ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нина Фам - едната от двете заразени с ебола медицински сестри от американския щат Тексас - е оздравяла, съобщи днес клиничният център от Националните институти за здравеопазване
(НИЗ) в град Бетесда, Мериленд, цитиран от Франс прес.
препоръчано
"Медицинската сестра от Далас, която беше приета в клиничния център на 16 октомври с инфекция от ебола, вече няма следа от вируса", посочиха в кратко комюнике от клиниката. Фам се заразила, докато лекувала мъж, починал по-късно от ебола, в болница в Далас. Очаква се пресконференция на НИЗ по повод оздравяването на медицинската сестра, информира БТА.
ООН обяви пагубни щети след двойния трус във Венецуела
2130
преди 27 минути
Сред жертвите във Венецуела има и чужденци, стотици са в неизвестност
4940
преди 1 часа
ЧУДОТО ЖИВОТ: Бебе се роди насред руините на Венецуела
9314
преди 5 часа
Тръмп заплаши Велкобритания с тежки мита
11910
преди 8 часа


