ГОРЕЩО
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
МАЙКА ЗОВЕ: Кметът на район “Слатина” Георги Илиев, изявен кадър на ПП‑ДБ, да каже за двата педофилски скандала в рамките на месеци
ИЗБОРИ И АЛГОРИТМИ: Защото трябва да се спазва Конституцията! Защото всичко останало е от лукавия. Пардон, от мракобесния Z, олицетворение на евразийската автокрация
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пекин започна да затваря квартали заради коронавируса. Само една положителна проба в северната част на столицата доведе до карантина на квартал с 10 хиляди жители. Започва масово тестване за болестта, а карантината ще продължи цели 3 седмици.
препоръчано
Китай се справи с първия епидемичен бум чрез драстични ограничения. Сега се следва същата тактика. Жителите на изолирания квартал ще бъдат тествани по 5 пъти през трите седмици на карантина.
свързани новини
Локдаун в Китай заради Делта варианта
6602
на 02.08.2021
Тайланд: Ще продължим да нанасяме удари по Камбоджа
11379
на 13.12.2025


