ГОРЕЩО
Ето я истината за "падналото" дело срещу Благомир Коцев
ИЗВЪНРЕДНО! Завеждат дело срещу Демерджиев за клевета
ДЖАКПОТ: Николина Ангелкова строи палати за милиони в "Бояна"
РЕАКЦИЯ в подкрепа на призива на ДПС: Закриването на Комисията по досиетата ще бъде престъпление спрямо българската демокрация
След важни преговори с "Литаско": Отпадат ограниченията за "Лукойл" (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Едно наум! Новият президент на Южна Корея призова армията да е „в безупречна бойна готовност“ заради КНДР
8387
на 10.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият президент на Южна Корея Мун Джей-ин призова въоръжените сили на странната „да са в безупречна бойна готовност“, съобщава агенция „Ренхап“.
препоръчано
Според информацията веднага след като е встъпил в длъжност Мун Джей-ин е провел телефонен разговор с представителя на Обединения комитет на началник щабовете на въоръжените сили на Южна Корея Ли Сун Джин.
Джин е доложил на президента за ситуацията в КНДР и е подчертал, че „в оперативната готовност на въоръжените сили всичко е нормално“.
„Поддържаме нужната готовност за да дадем, ако се наложи, нужният отпор на врата при провокация“, е заявил Джин.
Превод и редакция: ПИК
свързани новини
Гърция замразява цените на стоки от първа необходимост
6632
преди 3 часа
Джихадисти отвлякоха 37 ученици при дипломирането им в Нигерия
25750
преди 4 часа
Учени откриха молекула, която може да обърне стареенето на клетките
8088
преди 6 часа


