BG EN

Екзекутираха шестима наркотрафиканти

ЧАС ПИК

Екзекутираха шестима наркотрафиканти

4540
на 18.01.2015
Екзекутираха шестима наркотрафиканти
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Индонезия тази нощ бяха екзекутирани шестима души, осъдени на смърт за трафик на наркотици, предадоха осведомителните агенции. Малко след полунощ по едно и също време, но на различни места бяха разстреляни четирима мъже - от Малави, Бразилия, Нигерия и Холандия и две жени - виетнамка и индонезийка.

препоръчано

Това са първите смъртни присъди от началото на мандата на президента Джоко Видодо през октомври м.г. Той отказа да помилва шестимата, както и още 60 други със смъртни присъди за наркопрестъпления. "Амнести интернешънъл" нарече екзекуциите "стъпка назад в човешките права в страната".

Бразилия и Холандия отзоваха посланиците си от Джакарта в знак на протест срещу отказа на президента да се вслуша в техните молби да помилва техните граждани.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК