ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Кметът на Стара Загора Живко Тодоров напуска Изпълнителната комисия на ГЕРБ
Travellove: Историите, които ще те накарат да стегнеш багажа още днес (СНИМКИ)
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Гюров и Гюровците пробвали да спънат изборите
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Оперативни данни: Русенската журналистка Виктория убита от ревност? Възможно е да е познавала палача си
123212
на 07.10.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията работи по гореща следа във връзка с жестоко убийство на русенската тв журналистка Виктория Маринова, научи ексклузивно ПИК.
препоръчано
По данни на разследващи е твърде вероятно жертвата да е познавала убиеца си, който я е причакал, докато тя е правела редовния си джогинг в крайдунавския парк на Русе вчера по обед. Последвала саморазправа - зверско изнасилване и удушаване.
Виктория оставя 7-годишно сираче, подробности за интимния й живот засега не се съобщават, но е твърде вероятно да става дума за типичното "убийство от страст", породено вследствие на ревност. За това говорел садистичният почерк на престъпника, който действал като лично уязвен.
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
7034
преди 6 минути
Двама мъже пребиха жените си във Великотърновско
4880
преди 31 минути


