ГОРЕЩО
ПИК TV! Хората на Слави обсъждат с Йотова бъдещия служебен кабинет. Тошко Йорданов: Без бюджет сме, има спекула, но за това причината е сваленото от Асен Василев и Божидар Божанов правителство (НА ЖИВО)
Ето какво е написал Ивайло Калушев в ПОСЛЕДНОТО СЪОБЩЕНИЕ до майка си
ВАЖНО ЗА СТОЛИЧНИТЕ ШОФЬОРИ: Два от паркингите край метрото вече няма да работят като буферни
Заради извънредно големите сметки за ток: Ще се проверява всеки сигнал, ще има наказания (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! БСП на крака при президента заради служебния премиер - Йотова ги поздрави заради... (ВИДЕО)
Инциденти
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Паника в Харманли! Децата ги е страх да идат на училище - мислят, че се води война
20952
на 25.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Размириците в Харманли стреснаха целия град, но най-уплашени безспорно са по-малките му жители. Тази сутрин децата са силно притеснени за сигурността си, а някои от тях дори отказват да ходят на училище, информира наш всекидневник. На въпрос не са ли на училище, децата отговарят: "Какво училище, тук е война".
След напрегнатата нощ в лагера за бежанци, тази сутрин Харманли осъмна обграден от полиция и жандармерия. Сили на реда има и в самия лагер. Пред централния му вход са паркирани два автобуса с полицаи от различни части на страната.
препоръчано
свързани новини
РАЗГРАДЕН ДВОР! В бежанския център в Харманли се влиза без проблем!
22712
на 25.11.2016


