BG EN

ЕКСКЛУЗИВНО ЗА ЕКШЪНА В СЛЪНЧЕВ БРЯГ! Собственикът на сринатата дискотека "Оксижен" проговори за Митьо Очите

Крими

ЕКСКЛУЗИВНО ЗА ЕКШЪНА В СЛЪНЧЕВ БРЯГ! Собственикът на сринатата дискотека "Оксижен" проговори за Митьо Очите

63694
на 18.05.2017
ЕКСКЛУЗИВНО ЗА ЕКШЪНА В СЛЪНЧЕВ БРЯГ! Собственикът на сринатата дискотека Оксижен проговори за Митьо Очите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Издирваният от Интерпол след екшъна в ресторант “4You” миналата година Данаил Петков каза пред "Флагман", че няма търпение делото да влезе в съда, за да докаже своята невинност. Собственикът на дискотека „Оксижен” е на свобода срещу гаранция от 10 хил. лв. Той е обвинен като част от ОПГ-то на Божидар Кузманов, по прякор Кравата.

препоръчано

Днес Петков лично наблюдаваше събарянето на голяма част от перлата в короната на бизнеса на Кравата – дискотека „Оксижен” .

„Обвиниха ме за наркотрафик, но няма никакви доказателства по случая, къде са тези наркотици?! Нямам търпение делото да влезе в съда, за да докажа своята невинност. Не съм част от никаква група. Г-н Желязков преди година извърши въоръжено нападение във “4You” и сега берем плодовете от тази атака. Защо срещу тях няма никакви обвинения? Министърката тогава заяви, че той едва ли не бил на разходка с трима свои приятели, а 30 души извършиха въоръжено нападение в заведението”, заяви за Флагман.бг Данаил Петков.

Според него събарянето на „Оксижен” обслужва частни интереси. Петков твърди, че още на 15-ти май дискотеката е получила разрешение за работа. След това багерите разрушили незаконен навес, но само два дни по-късно бил известен, че предстои нова акция. Този път тя ще обхване голяма част от оборотната дискотека.

„Твърдят, че нямаме проект за изграждането на тези допълнителни пристройки към заведението, но дискотеката е тук от 15 години, а ние нищо не сме строили към нея. Как така досега функционираше нормално, а изведнъж решиха, че е незаконно и трябва да се събори. Въпреки това ние ще отворим до седмица, защото имаме разрешително”, уточни Петков.

Той разкри, че обвиненията за ОПГ-то на Кравата са разширени с трафик на бежанци, но самият Петков недоумява какво общо има с това.

ПИК припомня,че на 8-ми юни м.г. след стрелба в ресторант „4 You”, който също се стопанисва от Петков, беше убит гардът на Митьо Очите – Александър Алексиев, а самият бос бе тежко ранен. Желязков оцеля като по чудо.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК