Ексклузивно и само в ПИК! Червен депутат се крие бос от Бойко Борисов в самолета! Пътниците в шок!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Куриозна сцена се е разиграла в самолета за Виена, който е излетял тази сутрин научи ПИК. На влизане в аероплана Бойко Борисов е бил посрещнат с аплодисменти от част от пътниците. Един от тях - червеният депутат Явор Куюмджиев е забелязал радушното посрещане на лидера на ГЕРБ и се е сконфузил.
Вероятно, за да не попаднат на общ кадър, Куюмджиев първоначално е прикрил главата си с ръка. След това, обаче станал и бос се насочил към вътрешността на самолета. Бившият заместник-министър е взел обувките си в ръце и се настанил на един от задните редове пред изумените погледи на останалите пасажери.
Борисов, който пътувал до Виена, за да се прикачи след това за самолета за Вашингтон, погледнал с насмешка Куюмджиев (на снимката с шапката) и заел своето място.
Бившият премиер ще бъде около седмица в САЩ, където ще проведе работни срещи с Американския конгрес.
ПИК научи, че от Виена Явор Куюмджиев, който е зам.-председател на енергийната комисия в парламента, е отлетял за летище "Домодедово" в Москва.
Червеният политик и колегата му Таско Ерменков нашумяха със скандални поправки в Закона за енергетиката.
Преди повече от месец Куюмджиев бе отличен със Златен скункс, защото от националния ефир си позволи да атакува грозно катаджии, които са го спрели за проверка, а след това са му съставили акт.


