BG EN

Ексклузивно! Митьо Пищова открехнал силиконка колко струва титлата „Мис България”

ЧАС ПИК

Ексклузивно! Митьо Пищова открехнал силиконка колко струва титлата „Мис България”

24523
на 08.09.2015
Ексклузивно! Митьо Пищова открехнал силиконка колко струва титлата „Мис България”
Автор:   ПИК

Всичко се решава от любовниците, откровеничил бизнесменът

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Еротичната моделка Боряна Миткова вади още от кирливите ризи на Митьо Пищова. След като го нарече мошеник и показа чат, в който палавият бизнесмен споделя как спечелил 100 бона от съжалението на хората, силиконката показва още от диалога им.

препоръчано

„Каза ми, че „Мис Плеймейт” струва 8000 евро, а за „Мис България” е повече. Дори ми писа, че Христо Сираков платил титлата на една от последните победителки“, разкрива Боряна, цитирана от Блиц.

Блондинката признава, че е била за пълнеж и на конкурса „Мис Силикон 2015”.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 72
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК