BG EN

Ексклузивно! Нови подробности за зверското меле в Пловдив! Режат ламарини, за да извадят ранена млада жена от БМВ!

ЧАС ПИК

Ексклузивно! Нови подробности за зверското меле в Пловдив! Режат ламарини, за да извадят ранена млада жена от БМВ!

27625
на 17.04.2016
Ексклузивно! Нови подробности за зверското меле в Пловдив! Режат ламарини, за да извадят ранена млада жена от БМВ!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мощно сребристо "Ауди", което не е спряло на червен светофар, е причинило адското меле на булевард "Никола Вапацаров", предават очевидци, цитирани от Марица.бг. Лъскавото возило изобщо не се съобразило с червената сигнализация и се е забило странично в сребристо "БМВ". 

препоръчано

От удара, баварецът се е забил с адска сила в предпазната ограда на строящата се наблизо кооперация. 

Пристигналите пожарникари и полицаи се наложи да режат вратата на автомобила, за да извадят шофьорката. Младата жена бе качена в линейка и откарана в болница. За момента не е ясно какво е състоянието й.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 104
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК