BG EN

Експерти от Съвета на Европа ще представят тази седмица заключенията си за пожара в Одеса

СВЕТЪТ ДНЕС

Експерти от Съвета на Европа ще представят тази седмица заключенията си за пожара в Одеса

2065
на 02.11.2015
Експерти от Съвета на Европа ще представят тази седмица заключенията си за пожара в Одеса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Международната консултативна група на Съвета на Европа за разследване на пожара, при който на 2 май 2014 година в Одеса загинаха 48 души, ще представи тази седмица доклада си за инцидента, предаде РИА Новости.

препоръчано

Групата ще проведе две пресконференции в Киев и Одеса на 4 и 5 ноември, по време на които ще представи заключенията от разследването си.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК